Konstancin-Jeziorna

ul. Aleja Wojska Polskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 260 PLN
Cena za m2
60 PLN
Powierzchnia
121 m2
Piętro
2
Przeznaczenie
Biurowe
Parking naziemny
Tak
Min. okres najmu (w latach)
5
Nazwa budynku
Faktoria
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Numer oferty
173/5025/OLW

Opis nieruchomości

Faktoria - kameralny budynek biurowy, lokale usługowe na parterze i nowoczesne, przestronne powierzchnie biurowe na 4 kondygnacjach naziemnych. Powierzchnia typowego piętra to 500 m2. Wysoki standard wykończenia, możliwość elastycznego podziału przestrzeni - gabinety lub open space, dopasowanie do indywidualnych potrzeb najemcy.
Wolne powierzchnie na parterze:
250 m2 oraz 2 razy po 50m2
i biurowe na II i III piętrze:
- 121 m2, czynsz 60 zł/m2
- 272 m2, czynsz 65 zł/m2
- 542 m2, czynsz 55 zł/m2
Opłaty eksploatacyjne 10zł/m2.
Do dyspozycji naziemne miejsca parkingowe. Biurowiec znajduje się przy jednej z głównych ulic podwarszawskiej miejscowości Konstancin – Jeziorna, położonej na południe od centrum stolicy. Budynek zlokalizowany jest bezpośrednio nad Oczkiem Wodnym. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowo – usługowe, przystanki autobusowe, rzeka i park. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego w Warszawie zajmuje ok. 35 minut, do Lotniska Chopina – ok. 30 minut, do Południowej Obwodnicy Warszawy – ok. 20 min.
Budowa zakończona.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Mapa

Kontakt

Magda Winnerz

Magda Winnerz

Telefon:
790775470
E-mail:
magda@winnerz.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Winnerz Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Winnerz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-020) przy Chmielna 2/31. Przysługuje Państwu w każdym czasie prawo do żądania usunięcia danych z naszego zbioru. Informacje o administratorze, celu, sposobie oraz zasadach przetwarzania danych osobowych oraz pozostałych Państwa uprawnieniach dostępne są w Polityce prywatności.