Warszawa

Mokotów, ul. Puławska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 186 650 PLN
Cena za m2
13 500 PLN
Powierzchnia
87,90 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Widna
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
1930
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Dostępne od
2019-10-08
Numer oferty
781/5025/OMS

Opis nieruchomości

Nowa inwestycja już w SPRZEDAŻY !
Mokotowska Kamienica z lat 30 stych w trakcie rewitalizacji !
Oddanie III kwartał 2020 !
Puławska/Merliniego, odrestaurowana kamienica znajdująca się w części Starego Mokotowa tuż przy Centrum Sportu i Rekreacji “Warszawianka” i Królikarni. Jest to wyjątkowa oferta dla osób ceniących elegancję i oryginalność. Dzięki kunsztownym rzeźbom i meblom w stylu art déco, marmurowym posadzkom i wielu innym dodatkom, obiekt posiada niepowtarzalny styl. Kamienica jest w doskonałej lokalizacji, zarówno dla dojeżdżających do pracy (10 min do Śródmieścia), oraz dla ceniących sobie przyrodę i spokój, gdyż mieści się tuż obok parków. Aby zapewnić pełen komfort naszym Mieszkańcom, przygotowane zostały garaże, winda i komórki lokatorskie. Przed budynkiem znajdować się będzie prywatny ogród do wyłącznej dyspozycji Mieszkańców, wraz z wyznaczoną częścią dla dzieci. W sprzedaży są do dyspozycji apartamenty od 50 do 200 m2, jednakże jest możliwość łączenia ze sobą powierzchni w dowolny sposób. W ofercie są również apartamenty o dwustronnej ekspozycji. Piętra 1–3 mają powierzchnię ok. 230 m2 i po trzy mieszkania na kondygnacji. W nadbudowie w ofercie znajdują się dwa apartamenty o metrażu powyżej 100 m2 każdy. Wjazd i główne wejście do budynku mieści się od spokojnej ulicy Merliniego.
Zapraszam
790 777 701
New investment already in SALE! Tenement house in Mokotów from the 1930s during revitalization!
Completion of construction - autum 2020
Puławska / Merliniego, a renovated tenement house located in the part of Old Mokotów next to the Warszawianka Sports and Recreation Center and Królikarnia. This is a unique offer for people who value elegance and originality. Thanks to the elaborate art deco sculptures and furniture, marble floors and many other additions, the building has a unique style. The tenement house is in a great location, both for commuters (10 min to Śródmieście), and for those who value nature and peace, because it is located next to parks. To ensure full comfort to our residents, garages, an elevator and storage rooms have been prepared. In front of the building there will be a private garden for the exclusive use of Residents, along with a designated section for children. Apartments for sale are from 50 to 200 m2, however, it is possible to connect the area in any way. The offer also includes apartments with two-sided exposure. Floors 1-3 have an area of approx. 230 m2 and three apartments on each floor. The offer includes also two apartments in the superstructure with an area of over 100 m2 each. The entrance and main entrance to the building is from a quiet Merliniego street.
Contact 790 777 701

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Winda: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj, Metro
  • Widok na: Inne budynki

Mapa

Kontakt

Anna Winnerz

Anna Winnerz

Telefon:
668822422
E-mail:
anna@winnerz.pl
Numer licencji:
1442

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Winnerz Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Winnerz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-020) przy Chmielna 2/31. Przysługuje Państwu w każdym czasie prawo do żądania usunięcia danych z naszego zbioru. Informacje o administratorze, celu, sposobie oraz zasadach przetwarzania danych osobowych oraz pozostałych Państwa uprawnieniach dostępne są w Polityce prywatności.