Warszawa

Ochota, ul. Aleje Jerozolimskie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 000 PLN
Powierzchnia
43 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
5
Liczba pięter
5
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1900
Stan nieruchomości
Dobry
Dostępne od
2021-09-01
Numer oferty
759/5025/OMW

Opis nieruchomości

KLUCZE DO DYSPOZYCJI BIURA !

dwupokojowe mieszkanie w Kamienicy Józefa Lipińskiego znajdującej się przy Alejach Jerozolimskich 109, na pograniczu Ochoty i Śródmieścia . Jest najstarsza, zabytkowa, kamienicą na tym odcinku Alej. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z wszystkimi dzielnicami maista.
Mieszkanie dwupokojowe, 43m2, czyste, umeblowane. W kamienicy jest winda.

Doskonała lokalizacja dla studentów znajdujących się w niedalekim sąsiedztwie uczelni wyższych: Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej, Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej im. J Grzegorzewskiej oraz pracowników firm zlokalizowanych wzdłuż Alej Jerozolimskich. Bliskie sąsiedztwo Dworca Centralnego

Czynsz 2000 zł/mc, 500 zł zaliczki na media, najemca sam płaci za energię elektryczną.
Najem okazjonalny, na minimum rok. Kaucja jednomiesięczna.
Zapraszam 790 777 701

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Metro, Tramwaj, Autobus
  • Widok na: Inne budynki

Mapa

Kontakt

Biuro Winnerz

Biuro Winnerz

Telefon:
790 777 701
E-mail:
biuro@winnerz.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Winnerz Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Winnerz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-020) przy Chmielna 2/31. Przysługuje Państwu w każdym czasie prawo do żądania usunięcia danych z naszego zbioru. Informacje o administratorze, celu, sposobie oraz zasadach przetwarzania danych osobowych oraz pozostałych Państwa uprawnieniach dostępne są w Polityce prywatności.