Gaj

ul. Brzozowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 000 000 PLN
Cena za m2
500 PLN
Powierzchnia
8 000 m2
Powierzchnia działki
12 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Dostępne od
2020-07-20
Numer oferty
15/5025/OOS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest budynek o dwu i trzech kondygnacjach, o nieregularnej podstawie, w układzie segmentowym. Obiekt w trakcie budowy w stanie surowym, zadaszonym, częściowo zamkniętym, położony na działce o pow. 12000m2. Doskonała lokalizacja przy trasie S8 Warszawa - Białystok, około 30 km. od Warszawy. Możliwy dojazd PKP linią kolejową Ostrołęka - Tłuszcz.
Obiekt pierwotnie przeznaczony pod hotel. Po przekształceniu przeznaczony na ośrodek dla osób w podeszłym wieku - usługi opieki z zakwaterowaniem - 100 łóżek, wraz z częścią leczniczo – rehabilitacyjną. Dodatkowo 30 pokoi przeznaczonych dla rodzin odwiedzających podopiecznych, obsługi medycznej i pacjentów na krótkoterminowe pobyty rehabilitacyjne.
Na teren działki doprowadzona woda miejska oraz prąd - przydział mocy na 120KW. Kanalizacja - obecnie szambo. W przyszłości jest projektowana kanalizacja miejska. Jest uzgodnienie na doprowadzenie gazu. Obiekt posiada prawomocne pozwolenie na budowę i ma prowadzony na bieżąco dziennik budowy.
Teren działki częściowo zalesiony (starodrzew sosnowy). Doskonała lokalizacja, na terenie o wspaniałym mikroklimacie, w otoczeniu starodrzewia – lasy sosnowe. Unikalne nadbużańskie krajobrazy bogate w zasoby przyrodnicze, obszary chronione NATURA 2000.

Mapa

Kontakt

Magda Winnerz

Magda Winnerz

Telefon:
790775470
E-mail:
magda@winnerz.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Winnerz Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Winnerz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-020) przy Chmielna 2/31. Przysługuje Państwu w każdym czasie prawo do żądania usunięcia danych z naszego zbioru. Informacje o administratorze, celu, sposobie oraz zasadach przetwarzania danych osobowych oraz pozostałych Państwa uprawnieniach dostępne są w Polityce prywatności.